100 let ÚBLG 1. LF UK a VFN

Přeskočit navigaci

Univerzita Karlova v Praze 1. lékařská fakulta UK Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Přednáškové odpoledne k 100-letému výročí ÚBLG 1. LF UK a VFN

Vážení návštěvníci,
vítáme Vás na stránkách věnovaných stoletému výročí Ústavu biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN. Náš ústav byl založen již v roce 1911 prof. Vladislavem Růžičkou (více v minikapitolce Historie ústavu).

V rámci oslav tohoto kulatého výročí pořádáme dne 22. září 2011 ve 14:00 přednáškové odpoledne. Na akci budou přítomni i zástupci vedení 1. lékařské fakulty UK v Praze a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Na programu je celkem 5 přednášek, ve kterých vás seznámíme s historií i současností našeho ústavu a také s tím, jak se změnily metody a přístupy klinické i experimentální genetiky v průběhu naší bohaté historie.

Zveme Vás rovněž na malé občerstvení, výstavku historických fotografií a případně i prohlídku našich prostor, které budou následovat po poslední přednášce.

Účast na přednáškovém odpoledni je zcela bezplatná. Všechny zájemce o účast však prosíme o laskavé předběžné potvrzení účasti (následujte odkaz Registrace), abychom měli přehled o počtu účastníků.

Na tomto místě bychom také rádi poděkovali všem sponzorům, jejichž prezentace si budete moci prohlédnout v průběhu celého odpoledne.

100 let ÚBLG 1. LF UK a VFN

Aktuality

8. června 2011: Spuštěny stránky ke stoletému výročí ústavu.

29. srpna 2011: Zveřejněn kompletní program přednáškového odpoledne.

22. září 2011: Přednáškové odpoledne již proběhlo. Moc děkujeme všem účastníkům a sponzorům.